متن ها

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

در این بخش متن پیوندتان مبارک زیبا و صمیمانه، جملات تبریک ازدواج و متن های صمیمانه کوتاه و بلند تبریک ازدواج به عزیزان را ارائه کرده ایم.

زیباترین متن پیوندتان مبارک

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

پیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم. آرزومند خوشبختی شما

عاشق کسی بودن به انسان قدرت و نیرو میبخشد و معشوق کسی بودن به انسان شجاعت. پس ازدواج به شما هم قدرت میدهد هم شجاعت. پیوندتان مبارک.

رفیق روز های خوبم، عشق پاداش دل پر مهر توست پیوند تان ابدی.

دوست نازنینم، پیوندی از جنس گل های سرخ را برایت آرزومندم شاداب و پر از شور زندگی پیوند تان مبارک خواهری.

دیگران باید به ازدواج شما حسادت کنند، چون شما جذاب ترین عروس و داماد دنیا هستید و من افتخار می کنم که شما رو دوستان خودم صدا بزنم. تبریک می گم.

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

عشق مانند رودخانه است به هر مانعی که بر خورد راه خود را باز میکند. برایتان زندگی عاشقانه ای آرزو میکنم. پیوندتان مبارک.

یک تکه بلور از جنس حضور یک یاس سپید از رنگ امید با هر چی وفاست از سوی خدا همه تقدیم تو باد. پیوندتان مبارک.

من در کنار دو انسان بزرگ و خوش قلب و مهربان و عاشق بزرگ شدم. پدر و مادر عاشق یکدیگرند و همیشه من وقتی این عشق را میبینم به خودم میگویم من هم باید چنین عشقی را داشته باشم تا بتوانم زندگی خوبی داشته باشم، خیلی ممنون از اینکه بهم یاد دادید که چطوری عشق بورزم و چطوری عاشق شوم و حالا من در کنار عشقم هستم و من و عشقم باهم ازدواج کرده ایم.

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

جملات تبریک ازدواج صمیمانه

تو زیباترین عروس دنیا هستی، تو بهترین انسان برای من هستی، من عاشق این هستم که تمام زندگیم را با تو بگذرانم و هر روز شکرگزارم که همسری مانند تو دارم.

امیدوارم همیشه کلبه دلتان سرشار از آرامش و آسایش باشد و برای همیشه به پاس ماندگاری این عشق از هیچ تلاشی دریغ نکنید. عروس خانم و شازده داماد پیوند یکی شدنتان را تبریک و تهنیت عرض می کنم و هر چه دعای خیر و خوشبختی است را نثار وجود نازنین تان می کنم.

همسر خوبم، فضای سینه ام را از بوی دل انگیز عشق عطرآگین كردی. می‌خواهم تا ابد در كنارم باشی و بدانی نبض من، بعد از عشق به خدا، برای تو می‌تپد. جشن پیوندمان و اولین روز زندگی مشتركمان را گرامی می‌دارم.

مطلب مشابه: تبریک تولد عاشقانه؛ جملات احساسی رمانتیک تولدت مبارک

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

کپشن تبریک ازدواج به دوستان

در زندگی مشترک شما وقتی به خوشبختی واقعی میرسید که همسرتان را خوشبخت کنید. پیوندتان مبارک و امیدوارم که خوشبخت باشید.

تو از چهار راه دلم به نحوی عبور کردی که هوای دلم بوی نفس های تورا به خودش گرفته. با هر نفسی باز هم همان بو را استشمام می کنم. درختی در دلم کاشتی که تمامی برگهایش مرا به تو پیوند زده. دوستت دارم.

با عشق می توان دنیا را تسخیر کرد. ای دسته گل های خوشبوی زندگی، عروس و داماد مهربان و دوست داشتنی، پیوند ازدواج و شروع زندگیتان را جانانه و از سویدای دل تبریک عرض می کنم. ان شاءالله زندگی به کامتان پیش رود.

رقم خوردن یک زندگی جدید را برای شما عروس و داماد مجلس تبریک می گویم و امیدوارم که روزتان به کام و ایامتان ماندگار گردد.

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

عروس خانوم و آقا داماد عزیز سرآغاز زندگی مشترکتان را به شما دسته گل های مجلس، ستاره های درخشان آسمانی از جان و دل تبریک می گویم و امیدوارم روز به روز درخت عشق در وجودتان سبزتر و تنومند تر گردد و با همدیگر قله های مهر و محبت و عشق و عاشقی را تا اوج خود به پیش ببرید.

عاشق کسی بودن به انسان قدرت و نیرو میبخشد و معشوق کسی بودن به انسان شجاعت پس ازدواج به شما هم قدرت میدهد هم شجاعت. پیوندتان مبارک.

به پاکی قلبت سوگند بدون طنین زیبای صدایت نمیتوانم زندگی کنم. تا دنیا باقی است عاشقانه دوستت دارم. اولین سالگرد ازدواج مان را در چهاردهم مرداد به تو تبریک میگویم.

گل رز قرمز است بنفشه آبی است و شما بهترین زوج هستید. این ها حقیقت هستند من برای شما خیلی خوشحالم امیدوارم زندگی زناشویی شما مملو از عشق باشد. پیوندتان را تبریک می گویم!

هیجان انگیزترین و ماندگارترین خاطرات زندگیتان را به شما زوج جوان و آینده دار تبریک می گویم. امیدوارم همچنان این لبخند بر لب های شما تا ابد ماندگار گردد.

متن پیوندتان مبارک؛ جملات تبریک ازدواج صمیمانه کوتاه و بلند

من نیازی به گفتن زیبایی همسرم ندارم، او در روز و شب زیباست و من هر روز عاشق تر از دیروز میشوم ولی زیبایی ظاهری او دلیل بر عشق من نیست؛ بلکه باطن زیبای او باعث این عشق شده است و من الان خوشبخترین مرد دنیا هستم که همسری مثله تو دارم ای زیباترینم.

خیلی راحته عاشق تو بودن، نه فقط در روزهای خوشمان بلکه در روزهای بدمان نیز اینگونه است، من دلم می خواهد که با تو جشن بگیرم وقتی که خوشحالی و دلم می خواهد وقتی ناراحتی تو را در آغوشم بگیرم و آرومت کنم، با تمام وجودم عاشقتم همسرم.

هزاران شاخه گل رز تقدیم وجود نازنین شما عروس و داماد باد. امیدوارم این پیوند سبز آرامش ابدی را در وجود شما نهادینه سازد و به پای هم و پشت همدیگر پیر شوید و به پای هم برای همیشه بمانید و از زندگی خویش بهره مند گردید.

عروس و داماد عزیز سرآغاز یکی شدنتان را تبریک می گویم و از خداوند منان می خواهم که این مسیر یکی شدن را در همه امور زندگیتان جاری سازد و همسو و همگام با هم یک زندگی ابدی و ماندگار را در کنار هم به پیش ببرید.

عشق را با تو تجربه کردم، امید به زندگی را در تو آموختم. محبت را در قلب تو یافتم. با هر تپش قلبم میگویم دوستت دارم و چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست.

آدم های خوب زیادی در زندگیم بودند که باعث رقم خوردن این مراسم شدند. پدر و مادر که من را بزرگ کردن و به من معنی واقعی عشق را یاد دادند. پدر و مادر همسرم که زیباترین و بهترین و کامل ترین دختر را تربیت کردند و من نیز الان خوش شانس ترین مردی هستم که چنین نعمتی نصیبش شده است.

تو بهترین فرد زندگیم هستی، امروز اولین روزه ازدواجمون هست و همینطوری اولین های زیبا مثل اولین خانه مشترکمان، اولین فرزندمان و هزاران اولین زیبای دیگر که قرار است با تو داشته باشم تو عشقه من هستی ای همسر زیبایم.

مطالب مشابه