متن ها

متن انگیزشی دخترانه خاص { 90 متن انگیزه دهنده جدید برای دختران }

انگیزه دخترانه از جنس مردان نیست. آن‌ها نمی‌خواهند دیگران را شکست دهند، آن‌ها نمی‌خواهند صاحب همه‌چیز شوند. آن‌ها تنها می‌‌خواهند خودشان را به خودشان ثابت کنند آن‌ها تنها می‌خواهند به خواسته‌های شیرین و سخت خود دست یابند. از همین رو ما امروز در سایت ادبی و هنری متن‌ها قصد داریم چندین متن انگیزشی دخترانه را برای شما دوستان قرار دهیم. با ما باشید.

متن انگیزشی دخترانه خاص { 90 متن انگیزه دهنده جدید برای دختران }

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

‌دلیل اینکه آدمها به‌دشواری شاد می‌شوند این است که همواره گذشته را بهتر از آنچه بوده، حال را بدتر از آنچه هست و آینده را نامشخص‌تر از آنچه خواهد بود، می‌بینند …

قطعه ای از کتاب ژان دوفلورت و دختر چشمه

پشت هر زن قوي و مستقلي،

يه دختر كوچولوِ شكسته هست كه مجبور شده ياد بگيره چطور دوباره روي پاهاش وايسته و به هيچ كسي اتكا نكنه.

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

من آدم‌های مبارزی را كه هياهو به پا می‌كنند دوست دارم. من عاشق كسی هستم كه به خاطر خواسته‌هايش شرمنده نيست و اجازه نمی‌دهد ديگران نااميد و منصرفش كنند.

مبارز بی‌پروا از نظر من يعنی اين؛ يعنی حاضريد برای رسيدن به خواسته‌تان -هر چيزی كه هست- تلاش كنيد و منتظر نمانده‌ايد تا كسی آن را دودستی تقديمتان كند و می‌دانيد كه اين خواسته متعلق به شماست و به آن دست خواهيد يافت.

شرمنده نباش دختر

#ریچل_هالیس

اگر برای خودت ارزش قائل نباشی هیچ‌کس برای تو ارزش قائل نخواهد بود.

تنها فردی که باید از او بهتر باشی کسی است که دیروز بوده‌ای.

با گذشت هر سال، یک فصل از کتابتان را به‌پایان می‌رسانید. لطفاً، لطفاً، لطفاً آن یک فصل را هفتادوپنج بار تکرار نکنید و اسمش را زندگی نگذارید

از باور کردن دروغ‌هایی که درباره‌تان گفته می‌شود دست بردارید تا تبدیل به همان کسی شوید که واقعاً هستید

باید به‌خودتان ثابت کنید که می‌توانید. باید به‌خودتان ثابت کنید که قادر به انجام هر کاری که اراده‌اش را بکنید هستید. قدرت این کار را دارید.

مطلب مشابه: متن های تاثیرگذار انگیزشی؛ 50 متن انگیزه دهنده سنگین زیبا

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

متن زیبای انگیزه دهنده برای دختران

گاهی برای تحت تأثیر قراردادن و جلبِ‌توجه کسانی که حتی دوستشان هم ندارید وسایلی را می‌خرید که از عهدهٔ هزینه‌شان برنمی‌آیید، این کار را کنار بگذارید.

اصلاً زندگی شما نباید شبیه زندگی دیگران باشد بلکه باید ساختهٔ دست خودتان و حاصل تلاش خودتان باشد.

زندگی نباید به‌معنای زنده‌ماندن باشد بلکه باید به‌معنای زندگی‌کردن باشد.

برای آن دختر کم‌سن‌وسال دلم می‌سوزد. غصه می‌خورم که کسی او را برای زندگی آماده نکرده و به او یاد نداده بود اول خودش را دوست داشته باشد که اگر چنین می‌شد او آن‌طور با بدبختی، عشق و دوست‌داشتن را از فرد دیگری تمنا نمی‌کرد.

شمار تعداد دفعاتی که خودم را سرزنش کرده‌ام چون فکر می‌کردم اهدافم تاریخ انقضا دارند از دستم دررفته است. اما خانم‌های عزیز، این طرز فکر هیچ نفعی برایمان ندارد. با این کار تمام تمرکزمان را روی آنچه نداریم می‌گذاریم.

فقط به‌خاطر یک فصل بد، فصل‌های بعدی زندگی‌تان را خراب نکنید.

تابه‌حال این فکر به سرت زده که آن‌قدرها هم که باید خوب نیستی؟ که به‌اندازهٔ کافی لاغر نیستی؟ که مادر بدی هستی؟ آیا این فکر به سرت زده که لیاقتت همین است که با تو بدرفتاری شود؟ که هیچ ارزشی نداری و هرگز به جایی نخواهی رسید؟ تمامی اینها دروغ است.

پنجره قفل بود از مسیر دودکش استفاده کنید. «نه» به‌معنای متوقف‌شدن نیست بلکه به‌معنای تغییر مسیر به‌سمت مقصد است.

وقتی موفق می‌شدم و موردِتوجه همه قرار می‌گرفتم احساس می‌کردم به‌حساب آمده‌ام. اما وقتی تماشاچیان دست از تشویق کردنم برمی‌داشتند همه‌چیز به‌حالت سابق برمی‌گشت.

مطلب مشابه: متن انگیزشی زندگی { 60 جمله سنگین و با انرژی انگیزه دهنده ناب }

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

جملات انگیزه دهنده دخترانه

تمام افرادی که مرحله‌ای سخت را در زندگی‌شان تجربه کرده‌اند، بدون درنظرگرفتن عکس‌العملی که نسبت به آن داشته‌اند، سزاوار شنیدن این جمله هستند که تو تنها نیستی.

It Is Never Too Late To Be What You Might Have Been

هرگز برای آن چیزی که می توانید داشته باشید خیلی دیر نیست.!

Life Isn’t About Finding Yourself

Life Is About Creating Yourself

زندگی به معنای یافتن خود نیست

زندگی یعنی ساختن خود…

آن دختر نیرومندی باش که

همه می دانند در بدترین شرایط بهترین چیزها را می سازد

آن دختر نترس باش ..

شما می توانید جیغ بزنید،

اجازه دارید گریه کنید

اما هرگز نباید تسلیم شوید!

بزرگترین اشتباهی که در زندگی میتوانید مرتکبش شوید این است که هیچ وقت سعی نکنید.” ناپلئون هیل”

وقتی گذشته تان زنگ میزند، اجازه بدهید برود روی پیغام گیر.اعتماد کنید به من… دیگر هیچ چیز جدیدی برای گفتن ندارد!! ” دیوید بُویی”

شاد بودن به این معنا نیست که همه چیز خوب است، شاد بودن به این معناست که شما تصمیم گرفتید فراتر از هرآنچه کامل نیست را ببینید.” ری کراک مک دونالد”

رویای خودتون رو بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام میکند تا رویای او را بسازید.” فرح گری”

مطلب مشابه: جملات انگیزشی درباره موفقیت؛ گلچین 20 جمله انگیزشی

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

نقل قول های قوی انگیزشی

وقتی میگید سخته مترادف جمله “من به قدر کافی قوی نیستم تا براش بجنگم” است، بس کنید این حرف های مزخرف رو، مثبت باشید و هرچقدر هم سخت باشه، باید بروید بیرون و بدستش بیارید” وینس لومباردی”

خودت باش دختر از باور کردن دروغ‌هایی که درباره‌تان گفته می‌شود دست بردارید تا تبدیل به همان کسی شوید که واقعاً هستید

اگر کرم ابریشم بخواهد تا ابد کرم ابریشم بماند، اگر به این نتیجه برسد که آشوب و دردسرهای تبدیل‌شدنش خارج از توان تحملش است، هرگز نخواهد فهمید که می‌توانسته تبدیل به چه موجودی بشود.

مردم به همان اندازه‌ای به شما احترام می‌گذارند که به آنها اجازه می‌دهید و خراب‌شدن رابطهٔ ما از جایی شروع شد که او با من بدرفتاری کرد و من چیزی نگفتم.

وقتی دنبال یک جمع زنانه می‌گردید، دنبال گروهی باشید که باعث پیشرفت یکدیگر می‌شوند نه به‌گریه‌انداختن یکدیگر.

خودت را دستِ‌کم نگیر و این اجازه را به دیگران هم نده. به کمتر از حقت قانع نشو.

زمان‌بندی خدا حرف ندارد، و احتمال بسیار زیادی وجود دارد که با قرارنگرفتن در جایگاهی که فکر می‌کردید به آن می‌رسید، دقیقاً به جایی برسید که برایتان مقدر شده.

مطلب مشابه: متن بیو انگیزشی و انگیزه دهنده { 100 جمله کوتاه بیو انگیزشی ناب و جدید }

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

کپشن و استوری انگیزشی دخترونه

وقتی می‌گویم بدبخت منظورم ناراضی‌بودن، بی‌اراده‌بودن، ناامیدبودن، عصبی‌بودن است و داشتن هر احساسی که باعث شود به‌جای استقبال از زندگی با آغوش باز، از آن دوری کنیم.

من موفق شدم چون «نه» را به‌عنوان جواب قبول نکردم. من موفق شدم چون هرگز باور نداشتم که رؤیاهای من توسط فرد دیگری به سرانجام می‌رسد.

برای باختن خودتان راه‌های متعددی وجود دارد اما در وهلهٔ اول، راحت‌ترین راه امتناع از پذیرش خودِ واقعی‌تان است. شما، خودِ واقعی‌تان، تصادفی به‌وجود نیامده‌اید. رؤیاهایی که دارید احمقانه نیستند؛ آنها نقشهٔ راهی هستند که شما را به مقصد الهی و کسی که مقدر شده باشید می‌رسانند! از رؤیاهایتان دست نکشید. اجازه ندهید نظر دیگران درمورد شما ارزشتان را تعیین کند. شانس زندگی فوق‌العاده‌ای را که پیشِ رو دارید از دست ندهید. شما برای کوچک‌بودن آفریده نشده‌اید. شما دختر کوچولو نیستید. شما یک زن بالغ هستید و وقت آن رسیده که بزرگ شوید و تبدیل به همان کسی شوید که خداوند برایتان مقدر کرده است.

اما من هنوز سرِپا هستم. و شما هم همین‌طور.

خانم‌های عزیز، خداوند قایق‌های نجات مختلفی برایتان می‌فرستد. بعضی از آنها بزرگ و مشخص‌اند و بعضی به‌سادگی کسی است که در سوپرمارکت از شما می‌خواهد اجازه دهید خریدهایتان را برایتان حمل کند و داخل ماشین بگذارد. هر نوع قایقی که بود محض رضای خدا سوارش شوید!

این را می‌دانم که به‌دست‌آوردن اهداف و رؤیاها دشوار است. درواقع به‌دست‌آوردن آنها از آنچه که فکر می‌کنید دشوارتر است. شاید هر بار فقط ذره‌ای در راه رسیدن به هدفتان پیشرفت کنید؛ شاید در همین فاصله دوستتان تامی ترفیع شغلی گرفته باشد، خواهرتان ازدواج کرده و صاحب دو فرزند شده باشد و احساس کنید شما هنوز در نقطهٔ شروع مانده‌اید و همه دارند از شما جلو می‌زنند.

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

دلنوشته و عکس نوشته انگیزشی

پیشنهاد او برای اینکه شبیه بقیهٔ مادرها باشم به این معنا بود که از قبل متوجه شده که شبیه آنها رفتار نمی‌کنم و این یعنی که او مرا متفاوت دیده و تنها چیزی که وقتی کم‌سن‌وسال هستی می‌خواهی این است که مادرت شبیه بقیه مادرها باشد. آنچه او فهمیده بود این بود که من شبیه بقیه نیستم چون شاغل هستم… و زیاد کار می‌کنم. به‌ندرت پیش می‌آمد که او را به مدرسه برسانم یا بروم مدرسه دنبالش.

مادر بودن کار سختی است.

می‌دانم که زن‌ها دوست ندارند پیر شوند. مطمئنم که این کلیشه از زمانی‌که بشر موفق به ثبت تاریخ شده وجود داشته است.

من بعد از هر شکست، دوباره و دوباره و دوباره شکست می‌خورم اما اجازه نمی‌دهم که این شکست من را از حرکت دوباره بازدارد.

تنها راه انجام دادن کارهای عظیم، دوست داشتن کاری است که میکنید.اگر تا الان آنرا پیدا نکردید، به گشتنتان ادامه دهید و تا زمانی که آنرا پیدا نکردید، متوقف نشوید.”استیو جابز”

به تمام دلایلی که موفق نمی شوید فکر نکنید… فقط به ۱ دلیلی فکر کنید که میدانید موفق می شوید.” هنر فورد”

هیچوقت از داشتن عقاید متفاوت با توافق جمع نترسید،حتی وقتی که تنها فرد موجود با همچین اعتقادی باشید.” رابین شارما”

خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن ! خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است.

چندین متن انگیزشی دخترانه و بسیار خاص

یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید؛ حتی اگر میلی به انجامش ندارید… اما میدانید مهم هستند و باید انجام شوند.

” برایان تریسی”

من از کارهایی که کردم هیچوقت پشیمان نمی شوم، اما از شانس هایی که برای انجام یک سری کارها داشتم و هیچ کاری باهاشون نکردم پشیمانم.”

مطلب مشابه: متن خاص کوتاه دخترانه { 55 متن دخترونه ظریف برای کپشن و استوری }

مطالب مشابه